Rubio Monocoat viimistlusõli on kvaliteetne ja keskkonnasõbralik!

Inimesed ülemaailma märkavad aina rohkem kõiki faktoreid, mis mõjutavad tervist: siseruumi õhu kvaliteeti mõjutavad erinevad materjalid ja vahendid, mis lekitavad õhku kahjulikke aineid.

See kõik võib lõpuks viia mitme tervisprobleemini- alustades peavaludest, nähaärritustest kuni isegi astma ja vähini välja. Selle tõttu ongi tarbijad järjest teadlikumad, milliseid tooteid eelistada.

Puhas toaõhk

Keskkonnasõbralike toodete teerajaja Rubio Monocoat toodetud viimistlusõli on esimene omataoline, mis on täielikult õhus lendlevate keemiliste ühendite vaba.

Kolm aastat tagasi, veel enne kui võeti kasutusele mõistelühend LOÜ (lendlevad orgaanilised ühendid), otsustas tootja Rubio lati seada nii kõrgele, et tootes sisalduks 0% lendlevaid orgaanilisi ühendeid. Standardid, mis Rubio Monocoat endale seadis, olid rangemad, kui need mis on kirjeldatud 2010. aasta õigustaktides. See näitab, et ettevõte hoolib nii töötegijast kui ka lõpptarbijast.

2018. aastal viib ettevõte oma tegevuse järgmisele tasemele, lisades oma kvaliteeti tagavate sertifikaatide loetellu uue ökomärgise. Eurofins Indoor Air Comfort Label ökomärgis garanteerib meie klientidele pakutavate toodete jätkuvalt kõrge standardi.

Eurofins Indoor Air Comfort 

Rubio Monocoat on esimene ettevõte puiduhooldustoodete sektoris, kes sai endale ökömärgise Eurofins Indoor Air Comfort Gold Label. Sama märgise on saanud tuntud ehitusettevõtted BASF, Knauf Insulation ja Saint Gobain.

Selle märgisega soovime jätkuvalt oma klientidele anda garantii, et meie tooted on turvaline valik ega sisalda mürgiseid õhus lendlevaid ühendeid.

Eurofins Indoor Air Comfort on märk sellest, et Rubio Monocoat keskendub kvaliteedile ja tervema siseruumide õhukeskkonna loomisele. Märgis kirjeldab kombineeritult siseruumides tervist kahjustavaid heitgaase ning toob ära Euroopas kehtestatud piirnõuded ning kõike seda ühes sertifikaadis.

Lisaks on Rubio Monocoatil järgmised rahvusvahelised sertifikaadid:

  • FR-certificate Bfl-S1

Meie leegi levikut aeglustav RMC FR Oil System on testitud vastavalt järgmiste standartitega EN13501-1, EN ISO 11925-2 ja EN ISO 9239-1. Saavutatud on Bfl s1 tase. B-sertificate on kõrgeim klass, mida õlil on võimalik saada.

  • Toy Standard EN 71-3

Ohutu laste mänguasjadel.

Loe lähemalt ökomärgisest – https://www.eurofins.com/consumer-product-testing/information/ecolabels-quality-labels/indoor-air-comfort-eurofins-certified-products/