Kuidas saavutada kiire, tugev nake samal ajal muretsemata, et liim tilgub maha, satub kätele või mistahes kohta kust on seda võimatu eemaldada?

Loomulikult STA-PUT kontaktliimiga!
Kasutades liimimiseks muid laiatarbekauplustest saadaolevaid kiirliime, puutume tihti kokku probleemiga, kui kork sulgub halvasti, liim valgub välja või satub kätele. Lõpuks on liimiga koos kõik kohad peale selle, mida algselt liimida sooviti. Sellised mured kahandab olematuks meie kontaktliim STA-PUT!
Kontaktliim STA-PUT on mõeldud nii tööstuslikuks kui ka kodukasutuseks. Tööstuslikult saab meie liimi kasutada näiteks mööblitööstuses, puidu- ja tisleritööstuses. Kodus saab seda kasutada mööbli liimimiseks, erinevate põrandakattematerjalide maha liimimiseks, puidust dekoratiivseinte liimimiseks seinapinnale jne.
Kontaktliim STA-PUT liimib väga hästi enamikke erinevaid materjale, k.a. plastmaterjalid. Lisaks liimib väga hästi ka laminaate, naturaalpuidust vineeri, PVC, ABS ja muid plaste, naturaal- ja kunstnahka, gobelääni, peeglit, keraamilisi detaile, klaaskiudu, geelkatet, paberit, klaasi, korkmaterjali, vilti, vahtkummi, heliisolatsiooni, alumiiniumi ja terast. Liimil on iseloomulik suur tahkete osakeste (HS) kogus, veekindlus ja elastsus.

Kasutamine: ennem kasutamist tuleb pudelit korralikult loksutada, eriti kui see on ennem viibinud pikalt madalamal temperatuuril. Optimaalse tulemuse saamiseks peaks ruumi, liimi ja materjali temperatuur olemas umbes 23 kraadi. Enne liimimist puhastada liimitavad pinnad mustusest, õlist, tolmust jms., mis võib mõjutada nakke kvaliteeti. Pinna puhastamiseks kasutage atsetoonivaba lahustit ning laske pinnal täielikult kuivada. Seejärel puhastage pind kuiva lapiga ja alustage liimi pealekandmisega. Pihustage liimitavaid pindu 15-20 cm kauguselt, et pinnale tekiks ühtlane liimikiht, mis kataks 80-100% pinnast.
Ühele liimitavale materjalile pihustage liimi vertikaalsuunas, teisele horisontaalsuunas. Vältige pihustamist ühte punkti ja sellest tulenevalt “liimi loikude” tekkimist. Poorsete pindade puhul on soovitav pihustada liimi kaks korda (teine kiht pärast esimese täielikku kuivamist). Lahusti aurustumisaeg on 2-4 minutit, sõltuvalt tingimustest. Pärast seda võib pinnad kokku liimida, neid tugevalt omavahel kokku surudes. Tähtis on võimalikult ühtlane surumine kogu liimitava pinna ulatuses, see tagab maksimaalse liimimisjõu. Kasutage STA-PUT liimi korralikult ventileeritud ruumis.
Eelistest teiste kontaktliimide ees võib välja tuua kiire nakkumise (2-5 min), minimaalse kulu (1kg/6-8m²), väikese liimikadu ja rebimistesti tulemuse 120 njuutonmeetrit. Materjale saab koheselt peale liimimist töödelda, mis annab liimile suure ajalise eelise ja toode on väga keskkonnasõbralik.
Ka meie kasutame enda kontoris STA-PUT kontaktliimi tänu selle usaldusväärsusele ja tugevale nakkele.

 

STA-PUT kontaktliim on saadaval ka 17 kg kanistris. Toote leiad SIIT!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privacy Policy.
I Accept