Ostukorv

Leia õige hooldusvahend!

Kui kasutad Rubio Monocoat tooteid sise- ja/või välistingimustes, on tähtis valida õige hooldusvahend! Allpoolt leiad nendest ülevaate, tootenimetusele klikkides leiad aga samm-sammult juhised nende kasutamiseks.

Rubio Monocoat Cleaner

 

Toodet kasutatakse puitpindade puhastamiseks enne õli Rubio Monocoat Oil+2C pealekandmist ja õlitamisel kasutatud töövahendite puhastamiseks.

Kasutamine: Lihvi ja puhasta töödeldud pind tootega Rubio Monocoat Cleaner. Lase puidul kuivada, kuni see on saavutanud oma algse välimuse.
Kuivamisaeg: 15 min-1 h, sõltuvalt ruumi sisekliimast
Kulu: 1 liiter = +/- 75-100 m2. Antud kulu on keskmine, reaalse kulu saab välja mõõta töö käigus.
Toode on saadaval 0,5l ja 1L pakendites.

 

Rubio Monocoat BioCleaner

RMC BioCleaner on orgaaniline puhastustoode, mis ei sisalda happeid, lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega fosfaate. Toode on mittesüttiv ja tapab bakterid. Ei kahjusta riideid ega sünteetilisi materjale. RMC BioCleaner sobib kasutamiseks kõikidel pestavatel pindadel, ei roosteta.

Kasutamine:

Rubio Monocoat õli pealekandmisel kasutatud töövahendite puhastamine, värskete plekkide eemaldamine riietelt või jalatsitelt. Sobib ka plaaditud pindade, köögi tõmbekappide, mehaaniliste osade ja tahma puhastamiseks.
Käsitsi kasutatavad töövahendid: leota töövahendit lahjendamata BioCleaner’is, kuni kogu mustus on eemaldatud. Enne kasutamise jätkamist loputa puhastatud töövahendit puhta veega. Riiete ja jalatsite puhul kasta riidelapp BioCleaner’isse ja hõõru sellega õrnalt värsket plekki. Kui plekid on rõivaesemele laiali pritsitud, pese seda pesumasinas temperatuuril 40°C võimalikult lühikese pesutsükliga.

 

Milles seisneb vahe tavalise Rubio Monocoat Cleaner’i ja BioCleaner’i vahel?

RMC Cleaner on mõeldud eeskätt puitpindade puhastamiseks enne õlitamist, kuid seda saab kasutada ka töövahendite jms puhastamiseks pärast õlitamist. Reaalses elus proovisime sellega eemaldada Chocolate tooni õli teksapükstelt, tulemuseks väga palju heledam, kuid siiski silmaga nähtav plekk.
RMC BioCleaner on mõeldud pigem just selliste plekkide eemaldamiseks. Kuna toode ei sisalda happeid, ei ole tuleohtlik ja on baktereid hävitava toimega, võib seda lisada lausa pesumasinasse. Toode ei kahjusta tekstiili ega sünteetilisi materjale, mis teeb ta riietele ja jalanõudele ohutuks.
BioCleaner sobib kasutamiseks nii tööstuslikes tingimustes kui ka kodus, kus seda saab rakendada näiteks pliitide pealispindade, mehhaaniliste osade ja tahma eemaldamiseks. BioCleanerit võib kasutada kõikidel pestavatel pindadel, see ei korrodeeru. Kontoris oli olukord, kus sülearvuti kaane peale oli läinud üle aasta tagasi valget puiduõli, mis eemaldus BioCleaner’iga väga lihtsalt. Proovisime tootega eemaldada pigi ja asfaldi tükke drifti-auto rattakoopa pealt, mis samuti õnnestus.

 

Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner

Kasutatakse puidust terrasside, aedade, välisuste, varikatuste, aiamööbli puhastamiseks.
Eemaldab halli tooni, hallitusplekid ning valmistab pinna ette õlitamiseks.

Kasutamine:

  1. Niisuta pind veega. Kasuta voolikut. Ära kasuta suure survega pihustusvahendit!
  2. Kanna peale kasutusvalmis RMC Exterior Wood Cleaner, kasutades laia pintslit või sarnast töövahendit. Kergemateks puhastustöödeks võib toote lahustada vees – 1 osa toodet, 2 osa vett.
  3. Hõõru töödeldavat pinda küürimisharjaga piki puusüüd, kuni see on puhas. Võid kasutada ka poleerimismasinat, mille külge on kinnitatud must poleertald. Raskesti eemaldavate plekkide korral korda toimingut.
  4. Loputa hoolikalt veega, kuni kogu vaht on eemaldatud.
  5. Enne väliõliga töötlemist lase pinnal täielikult kuivada. Toode ei sobi kasutamiseks Aafrika puidul.

Kulu: +/- 10 m2/l.

Pikaaegse kvaliteedi tagamiseks on väga oluline töödeldava pinna korralik ettevalmistamine.

Kõik uued, hallika tooniga või eeltöödeldud puitpinnad tuleb eelnevalt tootega töödelda.

Soovid rohkem infot?

FineFloors põrandasalong pakub laia valikut kvaliteetseid põrandakatteid, tarvikuid, professionaalset paigaldusteenust ning klientide nõustamist valikute ja eelistuste osas.

Populaarsed tooted

Postitused

Küsi pakkumist

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn