Ostukorv

Hooldus

Hoolduspesu enne hooldusõlitamist teostatakse juba kasutuses olnud puitpõrandatele. Hoolduspesu on kõige tõhusam, kui seda tehakse masinaga aga saab ka käsitsi. Peale pesu lastakse põrandal korralikult kuivada ning seejärele õlitatakse kas hooldusõliga või Rubio Monocoat Oil+2C puhul, selle tooniga, millega põrand algselt viimistletud on.

Paigalduse järgne põranda õlitamine on eriti oluline, kui paigaldati tehases viimistletud materjali. See annab võimaluse paigaldusel tekkinud plekikeste, tolmu jms. eemaldamiseks. Teiseks saame kindluse, et põrandale saab korralik õli kiht peale, mida tehases masina all ei pruugita alati ühtlaselt saavutada. Selliseks õlitamiseks kasutatakse hooldusõli.

Terrassi hoolduspesu käigus terrass puhastatakse põhjalikult mustusest, hallitusest, samblast jms. Hoolduspesu teostatakse masinaga ja spetsiaalse seebilahusega. Pesuvahendist tekkinud vaht pestakse maha voolava veega, mitte survepesuriga. Seejärel lastakse pinnal kuivada ja kantakse peale spetsiaalne väliõli. Terrassi hooldust tuleks teha regulaarselt igal kevadel.

Puittrepi hooldus hõlmab regulaarset puhastamist tolmu, mustuse ja plekkide eemaldamiseks, pehme harja või tolmuimejaga. Vastavalt vajadusele tuleks kasutada hooldusõli, et kaitsta puitu niiskuse ja kulumise eest ning säilitada selle ilu ja vastupidavus.

Töötasapindade, laudade ja mööbli hooldus hõlmab regulaarset puhastamist pehme lapiga ja neutraalse pesuainega, et eemaldada mustus ja plekid. Lisaks tuleks vältida kuumade esemete otsest asetamist töötasapinnale ning kasutada lõikealuseid, et vältida pindade vigastusi. Vastavalt vajadusele tuleks töötasapinnad, lauad, mööbel, uksed jne. hooldusõliga nö. üle käia, et kaitsta puitu ja säilitada selle loomulik ilu ning vastupidavus. 

Võta ühendust

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn

Küsi pakkumist

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn