Ostukorv

Eurofins Indoor Air Comfort

Rubio Monocoat on esimene ettevõte puiduhooldustoodete sektoris, kes sai endale ökömärgise Eurofins Indoor Air Comfort Gold Label. Sama märgise on saanud tuntud ehitusettevõtted BASF, Knauf Insulation ja Saint Gobain. Selle märgisega soovime jätkuvalt oma klientidele anda garantii, et meie tooted on turvaline valik ega sisalda mürgiseid õhus lendlevaid ühendeid. Eurofins Indoor Air Comfort on märk sellest, et Rubio Monocoat keskendub kvaliteedile ja tervema siseruumide õhukeskkonna loomisele. Märgis kirjeldab kombineeritult siseruumides tervist kahjustavaid heitgaase ning toob ära Euroopas kehtestatud piirnõuded ning kõike seda ühes sertifikaadis.

Sertifikaat – Gold_Certificate_EN

 

A+label / A+ märgistus

Mõõdetud on lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC – Volatile Organic Compounds) kogus toodetes ja antud vastavalt arvule klass A+ (madalaim heide).

 

 

O% VOC

Rubio Monocoat tooted, mis kannavad seda märgist, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC – Volatile Organic Compounds). Lenduvad orgaanilised ühendid on keemilised ühendid, mis tavatingimustes märkimisväärselt lenduvad atmosfääri, olles samal ajal kahjulikud nii keskkonnale kui ka kasutaja tervisele.

 

 

M1

Selle klassifikatsiooni eesmärk on tõhustada vähesaastavate ehitusmaterjalide väljatöötamist ja kasutamist. Klassifikatsioon kajastab tavalistes tööruumides kasutatavate materjalide heitkoguste nõudeid sisekliima hea kvaliteedi osas. M1 tähistab madalat heidet.

 

Fit for Food

Antud sertifikaat näitab, et Rubio Monocoat puiduõli on täiesti ohutu kasutada puidul, mis puutub otseselt kokku toiduga. Fit for Food tagab igat tüüpi toiduga kokkupuutuvate materjalide täieliku vastavuse Euroopas kehtivatele seadusandlustele. Saame öelda, et kui Rubio Monocoat Oil Plus 2C (A + B) kasutatakse puitpuinna õlitamiseks, mis on iseenesest toidukindel, siis on ka puidu ning meie Oil Plus 2C kombinatsioon ohutu ja sobilik toidu jaoks. Määrus EÜ nr 1935/2004 on ametliku testi tulemus, mille viis läbi sõltumatu katseinstituut Eurofins. Praktikas tähendab „toiduks kõlblik” seda, et Rubio Monocoat Oil Plus 2C-ga töödeldud lõikelauad, köögi töötasapinnad, lauaplaadid jms on majapidamises ohutud kasutada.

 

 

Toy Standard EN 71-3

Seda märgistust kandvaid tooteid on ohutu kasutada laste mööblil, mänguasjadel ja teistel lastele mõeldud toodetel.

 

 

 

 

FR-certificate Bfl-S1

Leegi levikut aeglustav RMC FR Oil System on testitud vastavalt EN13501-1 standarditele: EN ISO 11925-2 ja EN ISO 9239-1. Saavutatud on Bfl s1 tase, mis on kõrgeim klass, mida on tulekindluses õliga võimalik saavutada.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn