Ostukorv

Viimistlus

Tolmuvaba lihvimine on oluline eelkõige mugavust väärtustavale inimesele. See võimaldab teostada erinevaid remonttöid samaaegselt, ilma tolmu pärast muretsemata. Tekkinud tolmu kogust saab võrrelda kahe nädala jooksul tekkinud olmetolmu kogusega ning selle koristamine on lihtne ja kiire.

Peale lihvimist vajab puitpõrand korraliku kaitse saavutamiseks viimistlemist. Pakume ja soovitame õlitamist, kui naturaalset puidukaitse viisi. Õlitamine kaitseb puitu niiskuse, mustuse ja kulumise eest ning annab põrandale naturaalse läike. Lisaks on õlitatud põrand soe, kuna toa soojus pääseb läbi viimistluse puidu sisse.

Vana põranda renoveerimine algab olukorra hindamisega, tuvastamaks kahjustused ja puudused, mis tuleb parandada ning võimalused, kuidas seda teha. Enamasti on lahendus lihvimine (ka vana värvi eemaldamisel), mis eemaldab vanad kriimustused, plekid/ebakorrapärasused. Kõige lõpuks põrand viimistletakse, et kaitsta ja rõhutada puidu loomulikku ilu.

Teak puidu lihvimine ja õlitamine nõuab erilist tähelepanu. Tegemist on tiheda poorilise ja rasvase puiduga, seega on oluline teada kuidas teada töödelda tuleks. Teak puidule  sobib hästi Rubio Monocoat Oil+2C puiduõli oma niiskuse- ja vetthülgavate omaduste poolest. Lõpptulemusena saavutatakse kaunis siidine pind, mis rõhutab Teaki loomulikku ilu ning sära. 

Lihvida ja õlitada on võimalik kõiki puitpindasid. Lihvimine eemaldab kulumisjäljed ja ebakorrapärasused ning valmistab pinnad ette õlitamiseks. Enamasti on see puitpindade kõige efektiivsem taastamise viis. Puidu õlitamine kaitseb seda niiskuse, mustuse ja kulumise eest. Õlitamine annab puidule kauni naturaalse läike ning rõhutab selle loomulikku ilu.

Alati ei ole võimalik terrasse taasada ainult pesemise ja hooldamisega, tuleb appi võtta lihvimine enne õlitamist. Kui olukord on väga halb võib enne lihvimist pesta samblad, mustuse jne maha, et oleks lihtsam lihvida. Kui aluspind on sile ja puhas järgneb terrassi viimistlemine. Soovitame kasutada selleks õli, mis seob ennast puiduga, mitte ei  tekita selle peale kilejat kihti. Selline kiht võib hakata kergesti maha kooruma puidupinnalt.

Põrandaliiste on võimalik viimistleda erinevalt, õlitamine on üks võimalus. Õlitamine annab võimaluse teha põrandaliistud põrandaga samat tooni. Lisaks rõhutab õlitamine puidu kaunist mustrit, mitte ei peida seda nagu näiteks värv. Tulemuseks on ühtlane ja kaunis tulemus, mis lisab ruumile elegantsi ning kvaliteeti.

Võta ühendust

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn

Küsi pakkumist

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn