Kes kord on endale puitpõrandad paigaldanud, reeglina enam muid põrandamaterjale ei soovi. Puitpõrand sobib väga hästi kõikidesse ruumidesse aga vähemtuntud on fakt, et puitpõrand sobib väga hästi ka vannituppa.

Tõsi, niisketesse ruumidesse ei ole hea paigaldada tavalist männi- või kuusepuitu, küll aga sobib imehästi teakpuu kasutamiseks just ruumidesse, kus on suur õhuniiskus või vesi. Kasutades teakpuud, ei ole puidust duširuum enam kättesaamatu unistus vaid käegakatsutav võimalus olla unikaalne. Teakpuust on võimalik teha vanniümbriseid, vanne, dušipõrandaid jne.

Teakpuu, tuntud ka kui tiikpuu või tikapuu, kasvab üle kogu India, Tais, Indoneesias ja Jaavas. Teakpuud eristab teistest enamlevinud puiduliikidest tema kõrge õlisisaldus, mis teeb ta vetthülgavaks. Teakpuu talub ka väga hästi kuumust ja temperatuurikõikumisi, mistõttu on sobilik ka saunas kasutamiseks. Omadustelt on tiikpuu suhteliselt tume puit, millel on iseloomulik lõhn ja mis tundub käega katsudes õline.
Teakpuu töötlemine on suhteliselt kerge nii käsitsi, kui ka masinatega kuid arvestada tuleb, et tänu mineraalidele puidus nüristuvad tööriistad kiiresti.

Teakpuud kasutatakse kõige rohkem laevatekkide, -käsipuude,- luugiavade ja aerudena, kuna teak talub väga hästi soolast vett ja on samal ajal silmale ilus vaadata. Kodus välitingimustes sobib teakpuu hästi näiteks aiamööbli valmistamiseks või basseini ääristamiseks.
Ka FineFloors põrandameistrid on valmistanud teakpuust mitmeid põrandaid, terrasse ja vannitubasid. Soovi korral saab meie põrandasalongist tellida nii teakpuud eraldi, kui ka koos paigaldusega.