Ostukorv

Põrandaõli Rubio Monocoat Oil+2C

Puiduõli sisetingimustesse – innovaatiline lähenemine – Rubio Monocoat Oil+2C!

Rubio Monocoat Oil Plus 2C on uue põlvkonna toode, mis kaitseb ning toonib puitu üheainsa kihiga. Õli (A) ja kinniti (B) kombinatsioon garanteerib kiire kuivamise. Võib kanda ka renoveerimis- ja hooldusõlina pindadele, mis on viimistletud RMC Oil Plus 2C õliga.

Rubio Monocoat töötab reageerimis tehnoloogia põhimõttel. Õli reageerib puiduga, mitte ei imendu ega kata seda. Õli vajab puhast puitu, et reageerida esimeste vabade tselluloosi osakestega, et anda pinnale tugevus, toon ja kaitse. Värskendada võib selle  pinda, kui pind on eelnevalt töödeldus sama õliga.

OMADUSED:

– Toonib ja kaitseb puitu ühe kihiga
– 65 tooni otse purgist, ise segama midagi ei pea
– Rõhutab puidu loomulikku välimust
– Keskkonnasäästlik: 0% orgaaniliselt lenduvaid ühendeid!
– Ei sisalda vett ega lahusteid
– Lihtne hooldada
– Ei jäta ülekatmise ega alustamise jälgi
– Kauakestev kaitse
– Kulu: 30–50 m2/l
– Sobib kasutamiseks igat tüüpi puidul, mööblil ja põrandatel (täispuit, vineer, MDF, kork jms)
– Väga kulumiskindel
– Veekindel, sobib suurepäraselt kasutamiseks köögis ja vannitoas
– Kuumakindel
– Väga kiire kuivamine

KASUTAMINE:

1. Töötlemata puit: lihvige pind liivapaberiga. Puhastage lihvitud pind tolmust, kõrvaldage tolmujäägid, kasutades CleaneritTannin Primerit või Woodpreppi. Puhastus vahend tuleks valida vastavalt vajadusele ja soovitud tulemusele.

2. Segage kokku komponendid A ja B, suhtes 3 osa õli ja 1 osa kinnitit. Kõige parem on selleks kasuatada, kas köögikaalu või milliliitrite mõõtmiseks süstalt. Segades jälgige, et õli ja kinniti omavahel seguneksid, selleks kulub ca 1-2 minutit.

3. Kui puhastatud pind on kuiv, kandke väike kogus toodet pinnale, kasutades selleks svammi, plastmassist pahtlilanidat või lihvimismasina alla kinnitatud beež poleerimistalda. Töödelge korraga 5– 10 m2 ala. Töövahendite valik sõltub töödeldavast pinnast ja selle suurusest.

4. Lubage tootel mõni minut reageerida ja eemaldage liigne õli hoolikalt (riidelapiga või lihvimismasinaga, mille alla on kinnitatud valge poleerimistald) 15 minuti jooksul alates pealekandmisest. Pind peab tunduma kuiv! Töödelge samamoodi ülejäänud alad.

5. Hea ventilatsiooniga ruumis on pind kõndimiskindel 24-36 tunni pärast.

Õlitatud pinda võib niiske lapiga puhastada juba 48 tunni möödudes. Suuremaid vee ja puhastusvahenditega pesemisi võib ette võtta peale 2 nädala möödumist õlitamisest. Töödeldud pindade pikaealisuse tagavad Rubio Monocoati hooldustooted

ÕLI KULU: 30-50 m2/L, sõltuvalt puidu tüübist, lihvimisastmest ja pealekandmise viisist on õli kulu erinev. Peale õli ja kinniti kokku segamist on toode kasutamiskõlblik kuni 6 tundi.

Rubio Monocoat Oil Plus 2C tooni valik on turul pakutavatest toodetest rikkalikuim – 65 valmis tooni otse purgist.

40 klassikalist põhitooni:

Soovid rohkem infot?

FineFloors põrandasalong pakub laia valikut kvaliteetseid põrandakatteid, tarvikuid, professionaalset paigaldusteenust ning klientide nõustamist valikute ja eelistuste osas.

Populaarsed tooted

Postitused

Küsi pakkumist

Kirjuta meile ning leiame koos lahenduse sinu soovile.

Telefon: +372 5694 4588

E-post: info@finefloors.ee

Aadress: Männiku tee 96G, Tallinn